Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Зміни до умов публічного договору споживача про надання послуг з розподілу. Додаток 4. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ.

Шановні клієнти!

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» (далі - Оператор системи розподілу)

Повідомляє, що з 08.05.2019р будуть змінені умови публічного договору споживача про надання послуг з розподілу (далі.- Договір) Додаток 4. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ, а саме:

пункт 11 додатку 4. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ договору викладено в наступній редакції: «11. За внесення платежів, передбачених цим Договором, з порушенням термінів з вини Споживача, Споживач сплачує Оператору системи пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України діючої в період, за який сплачується пеня від розміру простроченого платежу за кожен день прострочення платежу, враховуючи день фактичної оплати та 3% річних та інфляційних нарахувань. Споживач зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення.

На суму нарахованої пені, 3% річних та інфляційних нарахувань Споживачу надаються окремі рахунки.»

Якщо зазначені зміни умов договору є неприйнятними, ви маєте право припинити дію Договору, повідомивши про це Оператора системи розподілу до 08.05.2019р. у письмовій формі.

Якщо ви продовжуєте користуватися електроенергією після 20-ти денного терміну з дати публікації змін на сайті Оператора системи розподілу (тобто після 08.05.2019р), то вважається, що ви погодилися з Договором на нових умовах. 

Шановні клієнти,

які приєднуються до умов договору споживача про надання послуг з розподілу після 08.05.2019р.

Пропонуємо вам для розгляду (Додаток 4. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ) Договору споживача про надання послуг з розподілу.

Вгору

Введення показників Вашого лічильника

Для точного розрахунку суми до сплати за спожиту електроенергію, надсилайте показники Вашого лічильника у два останні та три перші робочі дні місяця.

Внесіть показники лічильника